Tmavě modrý čajový hrnek Kähler Design Hammershoi – dokonalý doplněk do každé kuchyně


Vykouzlete si v kuchyni nezaměnitelnou atmosféru s moderně pojatými doplňky a dekoracemi značky Kähler Design

Značka Kähler Design nabízí široké spektrum keramických doplňků a dekorací, které vynikají nejen svým designem, ale také praktickou stránkou věci. Mezi produkty této designové značky najdete hrníčky, mísy, podnosy nebo příbory.

Tmavě modrý čajový hrnek Kähler Design Hammershoi

Jeden z nejzajímavějších produktů, které značka Kähler Design nabízí, je bezpochyby tmavě modrý čajový hrnek Kähler Design Hammershoi. Tento hrnek se bude perfektně hodit do každé kuchyně, ať už máte interiér plný všemožných barev, nebo si oblíbíte minimalistický design.

Moderní design a praktická stránka v jednom

Tento hrnek je nejen krásným kouskem, ale také velmi praktickým. Jeho objem je 200 ml, takže načepovat si do něj můžete třeba čaj, kávu nebo horkou čokoládu. Hrnek je vyroben z kvalitního porcelánu a má vysokou odolnost vůči poškrábání a vyblednutí. Je vhodný i do myčky nádobí.

O značce Kähler Design

Je to už více než 175 let, kdy v dánském městě Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Kombinace historie a moderního designu

Značka Kähler Design si zachovává kus historie, ale zároveň se nebojí experimentovat a přinášet nové moderní prvky. To z ní dělá značku, kterou si oblíbili lidé po celém světě.

Malíři a jejich vliv na produkty Kähler Design

Kromě kvalitního porcelánu jsou součástí produktů značky Kähler Design také malíři, kteří těmto produktům dávají osobitou tvář. Jejich vášeň a cit pro detail se odráží v každém kousku, který značka Kähler Design nabízí.

Proklikejte si k tmavě modrému hrnku na našem e-shopu

Pokud se vám líbí tmavě modrý čajový hrnek Kähler Design Hammershoi, můžete si ho zakoupit na našem e-shopu za přijatelnou cenu. Tento hrnek bude dokonalým doplňkem do každé kuchyně a určitě v ní vykouzlí nezaměnitelnou atmosféru. Zkuste si ho pořídit ještě dnes a přidejte ho do své sbírky keramiky od značky Kähler Design.

Tmavě modrý čajový hrnek Kähler Design Hammershoi