Stylový fotorámeček KARE Design Harriett White o velikosti 19x24cm


Stylový fotorámeček KARE Design Harriet White

KARE DESIGN Fotorámeček Harriett White 19x24cm: Fotorámeček Harriett je krásně vystavěný a může být umístěn všude, ale zejména vynikne v modernějších interiérech. Jeho bílý podklad s černým čárkovaným vzorem je usazen do rámečku s dřevěným dekorem. Tento originálně řešený rámeček je určen pro stacionární použití.

Vyrobeno z mnoha materiálů

Rámeček Harriett je vyroben z dřevovláknité desky, která je potažena polyresinem a osazená je čirým sklem. Celková velikost tohoto fotorámečku je 19x24cm, což umožňuje, aby se vešel jakýkoliv portrét. Díky ruční výrobě je každý kus jedinečný.

Skrze další rámečky lze vytvořit stylový soubor

K dispozici jsou také další rámečky v podobném stylu, které můžete spolu kombinovat a vytvořit tak stylový celek. Rámeček je možné vystavit vertikálně i horizontálně, což dodá vašemu interiéru další možnosti. Jestliže hledáte stylový fotorámeček, který svým vzhledem oživí váš domov, Harriett White rozhodně stojí za Vaši pozornost.

Neváhejte si zakoupit tento fotorámeček na stránkách Atcomplet.cz: Kare Design Fotorámeček Harriett White 19x24cm

Stylový fotorámeček KARE Design Harriett White o velikosti 19x24cm

Dárek pro vaše blízké

Každý milovník stylových a originálních doplňků do interiéru bude s výběrem tohoto fotorámečku určitě spokojený. Protože se jedná o kvalitní produkt, může být Harriett White skvělým dárkem i pro vaše blízké. Vyberte si svou oblíbenou fotku, uložte ji do rámečku a rámeček bude připomínkou vašich společných zážitků, i když nejste spolu. S tímto stylovým fotorámečkem můžete jen vyhrát!