Sprchový set MEXEN CARL VI chrom: luxusní sprchování pro každý den

Sprchování je důležitou součástí každodenní hygieny. Aby bylo vaše sprchování co nejpříjemnější, potřebujete kvalitní a spolehlivý sprchový set. Pokud jste na trhu ztracení a nevíte, který zvolit, může být pro vás ideální volbou luxusní sprchový set MEXEN CARL VI chrom.

Sprchový set obsahuje sprchovou baterií Kama a sprchou tyč se sprchovou hlavicí a dešťovou sprchou

Sprchový set MEXEN CARL VI chrom obsahuje vše, co potřebujete pro dokonalé sprchování. Kromě sprchové baterie Kama, která na první pohled zaujme svým elegantním vzhledem a skvěle zapadne do každé koupelny, naleznete v setu i sprchovou tyč se sprchovou hlavicí a dešťovou sprchou.

Sprchová baterie Kama je vyrobena z kvalitního mosazi, má keramickou hlavu a chromovou povrchovou úpravu. Její šířka činí 15 cm a skvěle se hodí do moderní, ale i tradiční koupelny. Díky svému designu a kvalitnímu zpracování zaručuje sprchové baterie Kama maximální spolehlivost a trvanlivost.

Sprchový sloup: materiál sloupku – Nerezová ocel, ABS, povrchová úprava sloupku – Chrom

Sprchový sloup MEXEN CARL VI chrom je vyroben z kvalitní nerezové oceli a ABS. Jeho povrchová úprava chromem dodává koupelně elegantní a moderní vzhled. Sprchový sloup má výšku 95 cm a šířku 2,2 cm. Jeho vzdálenost od stěny činí 38 cm. Na sloupku se nachází miska na mýdlo a posuvný držák na sluchátko. Sprchový sloup se může pochlubit také nastavitelnými montážními držáky.

Dešťová sprcha: materiál dešťové sprchy – Plast, povrchová úprava dešťové sprchy – Chrom, průměr dešťové sprchy – 22 cm

Dešťová sprcha je součástí sprchového setu MEXEN CARL VI chrom. Je vyrobena z kvalitního plastu a má průměr 22 cm. Je zakončena chromovanou povrchovou úpravou, díky které se dokonale hodí do koupelny s moderním designem. Vzhledem k vysokému průtoku vody hezkým zážitkem z dešťové sprchy.

Sprchová hlavice: materiá – Plast, povrchová úprava – Chrom, počet funkcí – 3, připojení – G 1/2″, výška – 24 cm, průměr hlavy – 10,8 cm

Sprchová hlavice sprchového setu MEXEN CARL VI chrom je vyrobena z plastu a má chromovou povrchovou úpravu. Má tři funkce – masáž, dešťová sprcha, a sprcha s masáží. Připojuje se pomocí G 1/2″ rozhraní. Její výška činí 24 cm a průměr hlavy je 10,8 cm.

Sprchová hadice: materiál hadice – Plášť z nerezové oceli, povrchová úprava hadice – Chrom, délka hadice – 150 cm, připojení – 1/2″, mosazné hroty, pružný materiál odolný proti roztahování a ohýbání

Sprchová hadice sprchového setu MEXEN CARL VI chrom je vyrobena z pláště z nerezové oceli s chromovou povrchovou úpravou. Má délku 150 cm a připojení 1/2″. Mosazné hroty zajišťují bezporuchovost spojení a pružný materiál hadice zase odolnost proti roztahování a ohýbání.

Celkově musíme konstatovat, že sprchový set MEXEN CARL VI chrom