Sprchové dveře Roth Exclusive Line 80 cm – Kvalita nadstandardně velký formát!

Vybírej nábytek ti přináší neuvěřitelné kousky interiérového vybavení, mezi které bezesporu patří i sprchové dveře Roth Exclusive Line 80 cm. Tyto dveře tě okouzlí svým nadstandardním rozměrem a kvalitním provedením. Pokud chceš své koupelny dodat kousek luxusu, neváhej a sáhni právě po těchto dveřích!

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru.

Sprchové dveře Roth Exclusive Line 80 cm jsou k dispozici pouze jako 1/2 kout, takže pro kompletní instalaci budeš muset přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. I přesto se jedná o jedny z největších sprchových dveří na trhu, takže pokud máš prostornou koupelnu, budou tyto dveře skvělou volbou.

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru.

Sprchové dveře Roth Exclusive Line 80 cm mají velmi moderní design – jejich profil je v lesklém chromu, takže budou působit velmi elegantně v každé koupelně. Skleněná výplň je čirá a bez dekoru, což zaručuje maximální průhlednost a prostorový pocit.

Produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív.

Produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield, což znamená, že skleněná výplň je chráněna před usazováním všech nečistot. Díky tomu je údržba dveří opravdu snadná a rychlá – stačí udržovat sklo pravidelně čisté, aby vypadaly jako nové.

Posuvný systém otevírání. Pravá orientace.

Sprchové dveře Roth Exclusive Line 80 cm mají posuvný systém otevírání, což je velmi praktické řešení v případě malých koupelen. Dveře jsou vhodné pro pravou orientaci, pokud hledáš levou orientaci, máme pro tebe v nabídce také tyto sprchové dveře.

Sprchové dveře Roth Exclusive Line 80 cm

Na závěr stojí za to podotknout, že sprchové dveře Roth Exclusive Line 80 cm jsou opravdu skvělým kouskem do každé koupelny. Jejich nadstandardní rozměr a kvalitní provedení vás jistě potěší. Navíc jsou k dispozici ve velmi elegantním provedení v lesklém chromu. Pokud chceš dodat své koupelně kousek luxusu, sáhni právě po těchto dveřích. Objednat si je můžeš na našem webu vybirejnabytek.cz.