Šatní skříň HARAZIA 280 s zrcadlem v dubu artisan pro vaši chytřejší organizaci

Praktická a moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je právě to, co potřebujete k uspořádání a ukládání vašeho šatního a spodního prádla. Šatní skříň HARAZIA 280 je dokonalou volbou pro všechny, kteří se rádi snaží udržovat pořádek a organizaci v oblečení. Pokud chcete mít na jednom místě všechno, co potřebujete, tato skříň je tou správnou volbou.

Kombinovaná šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem

Šatní skříň HARAZIA 280 je kombinací moderního designu a praktických vlastností. Zrcadlové dveře opticky rozšíří prostor v místnosti a zároveň vám umožní se při oblékání vidět z více úhlů. Posuvné dveře zajistí, že nezabírají navíc prostor a neomezeně vám umožní využít prostor ke skladování veškerého oblečení. Šatní skříň tak bude praktickým doplňkem do jakéhokoliv interiéru.

Rozměry (šxvxh): 280 x 205 x 56 cm

Šatní skříň HARAZIA 280 s zrcadlem nabízí maximální rozměry pro snadné skladování věcí. Rozměry šatní skříně jsou 280 x 205 x 56 cm, což znamená, že disponuje velkým prostorem pro uložení všech vašich věcí. Nadměrný prostor uvnitř šatní skříně můžete využít jako oblečení na zimní nebo letní sezónu. Díky těmto rozměrům si můžete být jisti, že tato skříň bude stačit pro všechny vaše potřeby.

Materiál: lamino

Šatní skříň HARAZIA 280 s zrcadlem je vyrobena z velmi kvalitního materiálu zvaného lamino. Tento materiál je do značné míry odolný vůči poškození, škrábancům a mechanickému poškození, takže si můžete být jisti, že šatní skříň bude sloužit dlouho a bez problémů. Lamino dále nabízí skvělou kombinaci materiálů a barev, kterou jistě oceníte a bude se hodit do vašeho interiéru.

Barva: dub artisan

Šatní skříň HARAZIA 280 s zrcadlem je k dispozici ve stylové barvě dub artisan. Tuto barvu využijete i do vašeho interiéru, který bude vypadat elegantně a moderně. Barva dub artisan navíc snadno kombinuje veškeré doplňky v daných barvách, takže se nemusíte bát, že se kvůli výběru zásuvky nebo poličky do interiéru budete muset vypravit na honbu.

Šatní skříň má:

  • 6 polic – Vnitřní struktura šatní skříně vám umožní ukládání spodního prádla, oblečení a doplňků na vestavných policích, které jsou v pořádku a snadno dostupné.
  • 2 šatní tyče – K uchování vašeho oblečení slouží dvě šatní tyče, které vám umožní v povětšině případů zavěsit vaše oblečení na ramínko.
  • 4 šuplíky – Pokud preferujete uložení oblečení v šuplících, nabízí šatní skříň čtyři zásuvky pro uložení věcí, které nebudete zavěšovat.

Tento typ šatní skříně v sobě skrývá vše, co potřebujete k uspořádání vašeho oblečení tak, aby bylo snadno dosažitelné a aby jste se jednoduše orientovali v celkovém množství vašeho oblečení.

Nakonec vám chceme doporučit zajímavý a prověřený e-shop na nákup šatní skříně od společnosti Skvělý Nábytek. Pokud vás zaujala šatní skříň HARAZIA 280 v dubu artisan, můžete si ji zakoupit přímo na stránkách producenta na odkazu https://www.skvelynabytek.cz/produkt/satni-skrin-harazia-280-se-zrcadlem-dub-artisan.

Věříme, že využijete naše rady, které Vám pomohou k lepší organizaci Vašeho šatníku a vy jste v budoucnu s dokonalým přehledem nad svým oblečením.