Rohová koupelnová teleskopická polička iDesign York – praktické řešení pro každou koupelnu

Chcete mít v koupelně dostatek uložného prostoru, ale chybí vám místo na velké police? Řešením může být rohová koupelnová teleskopická polička od značky iDesign.

Elegantní a nadčasový design

Tato polička není pouze praktickým doplňkem do koupelny, ale zároveň působí elegantním dojmem. Svým provedením dodá vaší koupelně nadčasovost a vkus.

Pasuje do každé koupelny

Díky svému elegantnímu designu lze poličku použít jako doplněk do moderní i klasické koupelny. U nás na Kupsinabytek.cz si můžete vybrat z několika variant barev a tím dát své koupelně osobitý vzhled.

Pro více informací o této poličce a jejích specifikacích, navštivte naši stránku: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/rohova-koupelnova-teleskopicka-policka-idesign-york.

Praktické řešení pro každou koupelnu

Takovéto řešení koupelnového úložného prostoru je velmi praktické. Teleskopická polička se dá snadno instalovat do prostoru ve sprše či koupelnové vaně. Díky rohovému provedení využijete dostupný prostor, který by jinak nebyl využit.

Rohová koupelnová teleskopická polička iDesign York

Roztažitelná tyč

Polička má tyč, kterou lze roztáhnout na 1,5 až 2,7 metru. Díky tomu si poličku můžete přizpůsobit dle vašich potřeb a místa, které máte k dispozici v koupelně.

Zkrátka, pokud hledáte elegantní a praktické řešení pro svou koupelnu, rohová koupelnová teleskopická polička od značky iDesign je skvělým kandidátem. Navštivte naší stránku a vyberte si z mnoha barevných variant, které nabízíme.