Retro cukrová dóza zelené barvy od Kitchen Craft Nostalgia

Plechové dózy Kitchen Craft jsou praktické i dekorativní zároveň. A tak když zrovna nebudete co dát dovnitř, nevadí. I tak si ji dejte pěkně na poličku všem na oči! Díky jemným pastelovým barvám budete mít doplněk, který bude stále trendy!

Praktický doplněk do každé kuchyně

Tato zelená cukrová dóza bude skvělým doplňkem každé kuchyně. Uložíte do ní cukr, ale klidně i kávu, čaj nebo sušenky. Můžete ji mít stále na dosah, když budete potřebovat něco sladkého do kávy nebo čaje. A navíc, vypadá skvěle!

Odkaz na nákup této dokonalé retro dózy na cukr najdete na této stránce: velkynabytek.cz

Jak pečovat o plechové dózy

Pokud chcete, aby vaše plechové dózy vydržely co nejdéle, měli byste se o ně pečlivě starat. Pokud si je dáváte do myčky, je nutné je dát okamžitě po vysušení pryč zvlášť, aby se nezačaly koroze a nezůstala na nich vlhkost. Jemné otření měkkou houbičkou s tekutým mýdlem a následné vysušení ručníkem je pohon dostatečným způsobem, jak dózy udržet v perfektním stavu.

Krásná zelená plechová dóza od Kitchen Craft Nostalgia bude elegantním doplňkem nejen do vaší kuchyně, ale také do pracovny nebo obývacího pokoje. Můžete ji využít také jako květináč či dárek pro kamaráda. Vyberte si tuto krásnou retro dózu a udělejte si radost!

retro plechová dóza na cukr

Plechové dózy Kitchen Craft jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a jsou velmi odolné. A díky svému designu se hodí do každého domácnosti. Můžete si je kombinovat s dalšími kousky ze série Nostalgia a vytvořit tak zajímavou a stylovou celkovou atmosféru.

Tento kousek vás rozhodně nezklame svojí vintage krásou a praktičností. Tak neváhejte a pořiďte si svou vlastní retro cukrovou dózu od Kitchen Craft Nostalgia ještě dnes!