Nový úložný box Rojaplast HOLLYWOOD s kapacitou 270 litrů v hnědém provedení


Nový úložný box Rojaplast HOLLYWOOD

Plastový box pro uložení nejrůznějších předmětů

Nově přichází na trh firma KETER s novým úložným boxem s názvem Rojaplast HOLLYWOOD v hnědém provedení. Tento plastový box slouží k ukládání nejrůznějších předmětů, jako jsou například podušky, zahradní náčiní a tak podobně. Jednou z největších výhod tohoto boxu je jeho možnost sestavení bez použití nářadí. S pomocí jednoduchého systému se jednotlivé díly složí jako stavebnice. Díky této vlastnosti nám nejen ušetří čas, ale i námahu a stres z nutnosti používání nářadí.

Vysoká kvalita a moderní design

Tento nový Rojaplast HOLLYWOOD má opravdu velmi vysokou kvalitu a moderní design. Materiál, ze kterého je box vyroben, má UV ochranu a je odolný vůči nepřízni počasí. To nám umožňuje používat ho i v méně příznivých podmínkách, jako jsou deštivé dny a extrémní teplotní rozdíly.

Skvěle se hodí do každé zahrady

Tento Rojaplast HOLLYWOOD má strukturu, která imituje dřevo. To znamená, že se skvěle hodí do každé zahrady či terasy. Jeho hnědé provedení je velmi elegantní a jedinečné, tudíž se stane perfektním doplňkem k našemu zahradnímu nábytku. Navíc, jeho velikost je dostatečná na to, aby se do něj vešly všechny náčiní a podušky, které potřebujeme uklidit.

Uzamykatelné víko a rukojeti pro snadné použití

Další velmi užitečnou vlastností tohoto Rojaplast HOLLYWOOD je jeho uzamykatelné víko. Tato funkce nám dává jistotu, že všechny naše uložené předměty budou v bezpečí. Přední a boční rukojeti poskytují snadné použití a přenášení boxu na místo, kde ho budeme potřebovat. Bez rukojetí by si přenos boxu mohl být velmi obtížný a náročný.

Celkově lze tedy říct, že úložný box Rojaplast HOLLYWOOD od firmy KETER je skvělým pomocníkem pro ukládání nejrůznějších předmětů a má mnoho užitečných funkcí. Můžeš si ho koupit tady.