Nový televizní stolek ASIR NOVELLA K2 – eleganci bílého ořechu ocení každý

Televizní stolek NOVELLA je názornou ukázkou zdařilého propojení designu s účelem. Tento televizní stolek je ideální pro osoby, které hledají stylový, moderní a elegantní přístroj pro umístění televize a svých oblíbených dekorací.

Funkčnost a design v jednom

Tento televizní stolek má regál, skříňku s výklopnými dvířky, a navíc má v sobě šikovně integrovaný malý konferenční stoleček. Funkčnost a praktičnost se v jednom stolku spojují a nabízí tak možnost efektivního využití prostoru.

Další výhodou tohoto televizního stolku je jeho design. Svému interiéru dodá mnoho elegance a navíc s ním můžete být kreativní. Vhodný do moderních i tradičních interiérů, jeho barevné členění dodává na výborném kontrastu s okolím.

Kvalitní materiály, preciznost a detailnost výroby

Sestava je vyrobena z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v bílé barvě a dekoru ořech. Spojky, úchyty a panty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což zajišťuje dlouhodobou životnost a odolnost proti poškození.

Dalším bonusem je i to, že televizní stolek ASIR NOVELLA K2 bude snadné sestavit díky přiloženým návodům a drobným součástkám. Po sestavení je poté hotový stolek stabilní a bezpečný pro váš televizor.

Rozměry televizního stolku a malého stolečku

Rozměry televizního stolku jsou Šířka: 90 cm Hloubka: 29,5 cm Výška: 51 cm. Rozměry malého stolečku jsou Šířka: 30 cm Hloubka: 29,5 cm Výška: 34 cm. Tyto rozměry zajišťují dostatek prostoru pro komfortní umístění televize a dalších dekorací na úrovni očí.

Skříňka s výklopnými dvířky poskytuje dostatek úložného prostoru

Rozměry skříňky s dvířky jsou: Šířka: 56 cm Hloubka: 29,5 cm Výška: 22 cm. Tento úložný prostor je výborný na uložení DVD, CD, které nechcete neustále vidět nebo jiných drobných věcí.

Celkově řečeno, televizní stolek ASIR NOVELLA K2 v sobě skloubí kvalitní materiály, moderní design a funkčnost a nabízí tak optimální komfort na sledování vašich oblíbených filmů a seriálů a to v kombinaci s esteticky působícím kusem nábytku. Nyní si můžete zakoupit tento produkt na Isolund.

Nový televizní stolek ASIR NOVELLA K2

Nemusíte se bát, že by se televizní stolek neshodoval s vašim interiérem, i naopak to bude šperk v místnosti, kterou zaujme svojí nápaditostí, designem a vysokou kvalitou zpracování, spojenou s funkčností.