Nová dřezová baterie RAV SLEZÁK Morava s otočným ramínkem v nostalgickém stylu


Nová dřezová baterie RAV SLEZÁK Morava s otočným ramínkem

Popis produktu

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Morava s otočným ramínkem je ideálním doplňkem pro vaši kuchyňskou linku. V nostalgickém stylu připomíná typickou kohoutkovou stojánkovou baterii, díky čemuž získává váš interiér na jedinečnosti. Tento produkt je k dispozici v provedení stará mosaz, což dodává celkovému designu ještě větší autentičnost.

Výška baterie je 22,4 cm, což je ideální rozměr pro standardní velikost dřezu. Baterie je vybavena otočným ramínkem, díky čemuž se snadno pohybujete kolem dřezu a umožňuje vám to snadněji manipulovat s hrnci a pánvemi. Materiál, ze kterého je baterie vyrobena, je velmi kvalitní a odolný proti korozi a opotřebení. Díky tomu je tento produkt nejen krásný, ale i velmi funkční.

Vlastnosti produktu

  • Kohoutková stojánková dřezová baterie s otočným ramínkem
  • Provedení: Stará mosaz
  • Výška baterie: 22,4 cm
  • Velmi kvalitní a odolný materiál
  • Dodání zdarma

Výhody produktu

Tato dřezová baterie je ideální pro ty, kteří hledají dokonalé spojení stylu, funkčnosti a kvality. Vnostalgickém stylu připomíná baterie z minulých let, což z ní dělá nejen běžný produkt, ale především designový kousek. Baterie je navíc vybavena otočným ramínkem, díky čemuž bude manipulace s nádobím ještě jednodušší a pohodlnější. Kvalitní materiály použité při výrobě této dřezové baterie zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Navíc získáte dopravu až k vám domů zdarma!

Výpis technických parametrů

Parametr Detail
Typ baterie Kohoutková stojánková dřezová baterie s otočným ramínkem
Provedení Stará mosaz
Výška baterie 22,4 cm
Materiál Kvalitní a odolný materiál
Doprava Zdarma

Závěr

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Morava s otočným ramínkem je dokonalým spojením stylu, funkčnosti a kvality. Navíc vám nabízíme dopravu zdarma přímo k vám domů. Pokud hledáte ideální doplněk pro vaši kuchyňskou linku, určitě vám můžeme tuto dřezovou baterii v nostalgickém stylu doporučit. Object si můžete zakoupit na odkazu zde.

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Morava s otočným ramínkem