Modrý zahradní stůl Fermob Luxembourg – praktický doplněk pro vaši zahradu

Tento zahradní odkládací stolek z ikonické řady Luxembourg je praktický, kompaktní a odolný. Stolek je vyroben z prvotřídních materiálů a je testován tak, aby splňoval standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2).

Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolku Luxembourg ideálního společníka.

Materiály a kvalita

Stůl funguje skvěle pro terasy, balkóny, zahrady i jiné venkovní prostory. Je ideální pořízením do prostředí plného rostlin a květin, kde může jeho krásná modrá barva vyniknout.

Také se můžete těšit ze standardních vlastností, které poskytuje nerezová ocel – to zahrnuje korozi odolnou, lepší odolnost vůči teplotním změnám a pevnost a trvanlivost. 

Kromě toho byl stůl otestován proti větru a nárazům a byly zkontrolovány jeho stabilita a bezpečnost.

Design a barvy

Kromě toho, že je to praktický stůl, je to také stylový doplněk. S jistotou zaujme design, který byl inspirován klasickými zahradními stoly.

S odkazem na tento zdroj, si můžete vybrat z 24 různých barev. Modrý stůl může znít jako riskantní volba, u této řady stolů to ale platit nemusí. Barva je totiž provedena tak kvalitně, že se stůl snadno se kombinuje s jakýmkoliv dalším venkovním nábytkem.

Možnosti využití

Stůl neboli stoličku si lze využít jako doplňkový kus k setu zahradního nábytku, může být užitečný jako odkládací prostor pro knihu, nápoj, květinu, notebook, nebo dokonce jako popelnice.

Použití tohoto stolu je velmi variabilní a tím naplňuje tento kousek více funkcí, než jenom jednu.

Závěr

Stůl Fermob Luxembourg není jen klasickým a běžným stolem, ale dokáže být navíc praktickým a stylovým doplňkem, který má celou paletu vlastních funkcí, takže nebude shlukovat místo, ale naopak dokáže vše uchovat v souladu a esteticky.

Tento stůl by se mohl stát klíčovým faktorem toho, jak užít váš venkovní prostor jako celek a přidává mu tak navíc jistou míru exkluzivity.