ModernClock 3D – nové nalepovací hodiny s kulatým zlatým designem

ModernClock 3D je nový produkt na trhu s dekoracemi. Je to nalepovací hodiny s unikátním designem, který osloví každého. Jakmile je umístíte na stěnu, stanou se okamžitě dominantou celé místnosti.

Velké hodiny, které zaujmout jako první

Hodinky jsou velké – mají průměr až 80 cm a tak budou dokonale vyjímat ve vašem obývacím pokoji. Každý kdo vstoupí do vaší místnosti, určitě objeví tyto hodiny jako první. No a co taky jiného, když jsou tak nádherné.

Jistě se stanou tou nejoblíbenější dekorací

ModernClock 3D jsou tak jedinečné, že se stanou hned po připevnění na stěnu nejoblíbenější dekorací. Výrobce si to myslí také, proto je nabízí v několika různých provedeních. Určitě si vyberete nějaké, které padne do vašeho vkusu.

Sestavení hodin je velmi snadné a rychlé – práce Vám zabere asi 15 minut

Doma se nemusíte bát, že by vám sestavení hodin nedalo práci. Je to velmi jednoduché a rychlé. Sestavení vás zabere asi 15 minut a můžete se těšit z nové dekorace na zdi.

Rozměry: 80 x 80 cm

Pokud jste si ještě nebyli jistí, kde najdete hodiny, které budou dokonale zapadat do vašeho interiéru, tak teď to víte. Tyto hodiny jsou velké a krásné – mají rozměry 80 x 80 cm, takže nemusíte mít obavy z toho, že by nebyly vidět. Budou vidět a to jak.

Průměr ciferníku: 13 cm

Všichni rozhodně dávají pozor na ciferník, proto je velmi důležité, aby byl čitelný a pochopitelný. Ve spodní části ciferníku se nachází velikost čísel, které jsou celkem velké a dobře viditelné. Průměr ciferníku činí 13 cm.

Tak neváhejte a navštivte stránky www.crosta.cz , kde si můžete hodiny zakoupit. Určitě si najdete nějaké, které se stanou hlavní dekorací vaší obývací místnosti.

ModernClock 3D hodiny

ModernClock 3D hodiny