Maxi Postel Šárka z masivu – Vhodná volba pro maximální komfort!

Nová postel z masivu borovice o síle 26 mm. Tato postel je nejen moderní a stylová, ale také velmi pevná a stabilní. Je ideální pro ty, kteří preferují kvalitu a pohodlí. Pokud se rozhodnete pro tuto postel, získáte nejen krásný doplněk do ložnice, ale také skvělý spánek.

Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem.

Lůžka jsou ručně barvená, broušená a znovu lakovaná, pouze tento postup zaručí požadovaný konečný výsledek. Naše postele vypadají dokonale a zachovávají si svou původní strukturu. Nabízíme výběr z barevných provedení olše, dub a ořech, které jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem.

Postele jsou pevné a stabilní.

Postele mají nosnost 120 kg, u dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg. Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou z masivu borovice. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm. Díky těmto příčkám bude mít vaše matrace dostatečnou oporu, což vám zaručí zdravý spánek.

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá.

Pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička, takže nemusíte mít obavy, že byste si nevěděli rady s montáží.

Zde můžete zakoupit Maxi Postel Šárka z masivu

Rozměrové značení postele zároveň určuje velikost otvoru pro matraci, resp. rozměr matrace.

Pokud se rozhodnete pro tuto postel, musíte mít na paměti správný rozměr matrace, abyste užili z jejího komfortu na maximum. K těmto postelím nabízíme v samostatných sekcích matrace, noční stolky, šuplíky, komody a další produkty z masivu. Pokud se vám líbí koncept našeho nábytku, určitě máte možnost zvolit si celkový interiér ložnice v jednotném stylu. Naši odborníci vám rádi poskytnou konkrétní tipy, jak zapojit do interiéru jednotlivé kusy nábytku.

Naše postele jsou kvalitní a spolehlivé.

Jsme si jisti,