Luxusní kus Esprit koberec s vysokým vlasem a rozměry 70/140 cm v elegantní černé barvě!

Esprit koberec s vysokým vlasem je tím správným kouskem pro ty, kteří hledají přidanou hodnotu pro svůj domov. Tento luxusní koberec s rozměry 70/140 cm v elegantní černé barvě bude nejen okouzlujícím doplňkem interiéru, ale svou vysokou kvalitou i skvělým pomocníkem do chladných zimních dní.

Esprit koberec s vysokým vlasem – kvalitou a pohodlím proti zimě!

Tento kus je vyroben z 100% polyesteru, díky čemuž se snadno udržuje a je velmi odolný vůči opotřebení. S jeho výškou vlasu 5 cm bude každá chůze po něm jako průchod oblakem. Jeho kvalita zaměřená na pohodlí a jemnost ocení každý, kdo si rád užívá domácího teplického útulku bez obav z otisků zimy na chodidle.

Tento kus navíc umí také příjemně izolovat a tak si můžete být jisti, že letos si klidně můžete odskočit na nejbližší zimní zahrádku bez větších obav, že by vás mrazivé mráz zastihl nepřipravené.

Výhodné rozměry 70/140 cm a progressivní design v elegantní černé barvě!

Esprit koberec s vysokým vlasem má optimální rozměry 70/140 cm, takže si ho lze snadno umístit do různých místností. Jeho design v elegantní černé barvě také skvěle zapadá do moderních domácností, jako ideální doplněk pro výrazné a zároveň minimalistické interiéry.

Pokud jste po takto luxusním kousku původně hledali již dlouho, pak vyberte Esprit koberec s vysokým vlasem – 70/140 cm, černá a udělejte tak krok ke světlejší a radostnější budoucnosti vašeho interiéru. S tímto kobercem už si budete užívat každou chvíli a budete si vědomi toho, že jste si pořídili opravdovou kvalitu.


Esprit koberec s vysokým vlasem, 70/140 cm, černá