Kouzelný stylový doplněk do bytu: Lustr FLOWER – 176 vintage

Pokud hledáte ideální doplněk do svého bytu, který by dokázal zútulnit každý interiér a udělat z něj akorát tolikový prostor, který vám bude připadat jako domov, pak neváhejte sáhnout po nádherném lustu s názvem Lustr FLOWER – 176 vintage. Tento stylový doplněk se šesti světly láká k zakoupení zejména pro svůj originální design, který je plný květinových motivů a vintage prvky.

Originální design

Lustr FLOWER – 176 vintage je zkrátka stylový kousek, který upoutá pozornost každého návštěvníka vašeho bytu. Vypadá totiž naprosto fantasticky, a to díky jeho originálnímu designu. Ten je přímo nabitý květinovými motivy a vintage prvky, které spojením vytvářejí dokonalou celistvost tohoto luxusního interiérového doplňku. Můžete si být jistí, že váš byt bude s tímto lustrem na všech stranách rozkvětat!

Zapadne do každého interiéru

Lustr FLEUR je navržen tak, aby zapadal do každého interiéru. Jeho květinový design vhodný pro všechny milovníky rostlin a květin, a díky svému vintage provedení ladí dokonale s každým stylem bydlení. Nezáleží tak na tom, zda máte rádi moderní industriální styl nebo jste fanouškem tradičního venkovského interiéru, do každého z nich se tento lustrovaný klenot bude skvěle hodit.

Vysoká kvalita materiálu a zpracování

Když si pořídíte nádherný lustr FLOR – 176 vintage, můžete si být jisti, že nevlastníte jenom kousek originálního designu, ale také velmi kvalitní interiérový doplněk vyroben z prvotřídního materiálu a s precizním zpracováním. Květinové prvky na lustrových ramenech a těle se skvěle snoubí s lesklým chromovaným kovem, který věrně imituje starožitný kovový povrch.

Neobvyklá výška

Lustr FLOWER – 176 vintage má neobvykle vysokou výšku, která mu dodává na eleganci a výraznosti. Výška tohoto svítidla je 120 cm, což ocení zejména ti, kteří mají ve svém bytě vysoké stropy, do kterých se mnoho lustrových modelů nevejde.

Váš byt by měl být vaším domovem, ve kterém se budete cítit pohodlně a příjemně. Díky lustrovému svítidlu FLEUR v provedení vintage se vám podaří navodit skvělou atmosféru plnou romantiky a pohody. Najdete ho na této adrese https://www.codina.cz/produkt/lustr-flower-176-vintage.