Koupelnová předložka Art v růžovo-šedém provedení Grund – rozměr 50 x 60 cm

Tato krásná koupelnová předložka Art od společnosti GRUND je ideálním doplňkem pro každou koupelnu. Je vyrobena z měkkého polyakrylu s pěnovou vložkou pro lepší pohodlí. Má kompaktní rozměry 50 x 60 cm a je jemně ošetřena růžově šedou barvou, která dodává vaší koupelně útulný pocit. Vlákno s délkou 20 mm přináší dostatek pohodlí.

Protiskluzová spodní strana pro bezpečnost

Předložka je vybavena protiskluzovou spodní stranou, která zabraňuje překlouznutí. Je to skvělý doplněk do každé koupelny, který bude vypadat skvěle a zároveň zajistí pohodlí a bezpečí. Pokud budete chtít při koupání nebo sprchování naklouznout na předložce, nemusíte se bát o svou bezpečnost. Můžete se plně soustředit na svou hygienu a komfort.

Růžově šedá barva pro harmonii ve vaší koupelně

Růžově šedá barva je velmi vhodná do koupelny. Dodává pocit harmonie a útulnosti. Bez ohledu na to, zda máte koupelnu v moderním nebo tradičním stylu, růžově šedá barva se skvěle hodí. Koupelnová předložka Art v růžovo-šedém provedení od Grund se bude skvěle hodit do koupelen, které jsou laděny do pastelových odstínů. Pokud máte své koupelně doma nealkující design, předložka Art růžovo-šedé barvy ji dodá pocit útulnosti a dokončí celkový dojem.

Vysoce kvalitní materiál

Použitý materiál je velmi důležitou vlastností předložky. Koupelnová předložka Art je vyrobena z měkkého polyakrylu s pěnovou vložkou. Tyto materiály zajistí, že vaše nohy nebudou při použití předložky studené. Kromě toho, vlákno s délkou 20 mm přináší dostatek pohodlí. Při sprchování si vychutnáte pozitivní vliv na vaše tělo. Vaše chodidla budou mít pocit lehkosti, a navíc se vyhnete možnému poškození keramického obkladu, koupelnového nábytku a vany.

Odkaz na produktovou stránku našeho e-shopu

Pokud vás tato koupelnová předložka zaujala, můžete ji zakoupit na našem e-shopu. Stačí kliknout na následující odkaz a přejít na stránku se samotným produktem. Můžete si ji v klidu prohlédnout a zjistit, zda je to pro vás ten pravý produkt. Pokud si ji objednáte, doručíme ji až k vám domů, a navíc zdarma při nákupu od 2 000 Kč.

Koupelna

Vybrat si krásné a praktické doplňky do koupelny je důležité. Předložka Art od společnosti GRUND vám poskytne pohodlí během hygienického zabývání, ale také vytvoří pocit útulnosti ve vaší koupelně. Proto neváhejte a zkuste ji. Určitě na ni nebudete litovat.

Koupelnové předměty

Náš e-shop nabízí široký sortiment koupelnových doplňků a dalších produktů na výbavu vašeho bytu nebo domu. Pokud máte dotazy k výrobkům nebo k objednávání, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho zákaznického servisu. Rádi vám pomůžeme.