Houpací křeslo YOKA petrolejová od ASIR: Naše recenze a zkušenosti s tímto kouskem


Posaďte se a užijte si relaxaci

Pohodlné polstrování a kovová konstrukce nabízejí skvělý zážitek při relaxaci v houpacím křesle YOKA petrolejová od ASIR. Houpací pohyb je hladký a působí uklidňujícím dojmem. Materiál kovu a polyesterového úpletu jsou velmi vhodné pro snadnou údržbu a výměnu tkaniny, pokud by byla potřeba.

Elegantní petrolejová barva, která zaujme

Již na první pohled zaujme petrolejová barva, která je velmi elegantní a dokáže přidat atmosféru do jakéhokoliv prostoru. Každá návštěva se k vám bude ráda vracet, aby se pohoupala a vychutnala si pocit pohodlí.

Detailní specifikace

Materiál: Kov, polyesterový úplet – snadno čistitelná vyměnitelná tkanina

Délka nohy: 86 cm

Výška nohy: 71 cm

Hloubka sedu: 65 cm

Šířka sedu: 55 cm

Výška sedu: 44 cm

Celková výška: 100 cm

Zakoupit si ho můžete na stránkách NabytekTed.cz

Pokud jste se rozhodli pro zakoupení tohoto úžasného houpacího křesla, tak neváhejte a navštivte stránky Nabytekted.cz, kde si ho můžete objednat za skvělou cenu a s garantovanou kvalitou od ASIR.

Závěr

Houpací křeslo YOKA petrolejová od ASIR je skvělou volbou pro každého, kdo ocení relaxaci a pohodlí. S jeho hladkým pohybem a elegantní petrolejovou barvou si budete moci vychutnat pocit pohody, kdykoliv se budete chtít pohoupnout a odpočinout si. A pokud se rozhodnete pro jeho zakoupení, tak na stránkách Nabytekted.cz si můžete být jisti, že nakoupíte kvalitní a spolehlivý výrobek.