Hořčicově žlutá rohová pohovka MICADONI Kendal 357 cm – luxusní kousek do vašeho interiéru!

Zkrátka a dobře, jestli chcete přidat do svého obývacího pokoje kousek nábytku, který nejenže zaujme svým jedinečným designem, ale také poskytne maximální pohodlí pro celou rodinu i návštěvy, tak byste měli zamířit rovnou k tomuto skvostu. Pohovka Kendal od značky Micadoni je totiž přesně takovým kouskem. Proč?

Charakteristické prošívání

Její charakteristické prošívání zkrátka přitáhne pozornost a pohovka se tak stane dominantou celého pokoje. Bublinkové sedáky, opěradla a područky vás budou zvát k dokonalé relaxaci a věřte, že se na této pohovce budete cítit vskutku jako král.

Sametový úplet s hladkým povrchem a jemným leskem

Sametový úplet s hladkým povrchem a jemným leskem je nejenom velmi příjemný na dotek, ale díky technologii Cleanaboo je taktéž mimořádně odolný vůči různým skvrnám. Tento materiál má velmi nízkou náchylnost ke žmolkování a odlupování a obsahuje také certifikát PETPROOF, který zaručuje zvýšenou odolnost proti poškrábání a oděrům, které by mohli způsobit vaši mazlíčci.

Pohovka Kendal od Micadoni je k dispozici v řadě barevných provedení, od neutrální černé po zářivě žlutou barvu, takže máte možnost si vybrat přesně takovou variantu, kterou byste si přáli.

Navíc, tato pohovka se vyrábí na zakázku, což znamená, že je velmi pravděpodobné, že se nestane pouze vaším kusem, ale také kouskem vašich přicházejících generací. Bonusem tomu je, že díky tomu, že se vyrábí na zakázku, máte možnost si vybrat přesně takovou variantu, kterou potřebujete. A pokud byste si přáli jiné čalounění, stačí nás kontaktovat a my vše zařídíme.

Nicméně, než si pořídíte tuto exkluzivní pohovku, je dobré mít na paměti, že se jedná o velmi luxusní kousek nábytku. A tak byste se měli postarat o to, aby se na ní dobře dbalo, abyste si ji užili po co nejdelší dobu.

Jak o ni pečovat?

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač.

Při čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete př