Goose Creek – Praskající dřevo a dub: Recenze vonného vosku do aromalampy s 65 hodinami hoření


Příjemné posezení s blízkými u šálku čaje. Pečení koláče. Čtení pohádkové knížky pod dekou. Tyhle kouzelné momenty rozehřívají naše srdce a jsou také nevyčerpatelným zdrojem inspirace pro okouzlující vůně Goose Creek.

Dubové a santálové dřevo ve spojení se svěžími tóny citrusu a rozmarýnu

Podmanivé aroma má na svědomí dubové a santálové dřevo ve spojení se svěžími tóny citrusu a rozmarýnu.

Skvělou variantou, jak si užít tuto vůni, je vonný vosk do aromalampy Goose Creek – Praskající dřevo a dub. Vonný vosk je pečlivě zabalený v plastové krabičce s víčkem, ze kterého vždy odlomíte jeden kus a vložíte do aromalampy.

Výhodou vosků je možnost znovupoužití – po dohoření vosk ztuhne a můžete ho poté znovu použít. Není ani zapotřebí vosk dolévat vodou.

65 hodin hoření

Vonný vosk do aromalampy Goose Creek – Praskající dřevo a dub poskytuje až 65 hodin dokonale vonícího prostoru, což je více než dostatečně dlouhá doba pro uspořádání večírku nebo pro ty dlouhé zimní večery.

aromalampa s vonným voskem

Pro ty, kdo chtějí pro tento vonný vosk najít své uplatnění i v kanceláři, existuje velikost menšího balení, které se snadno vejde do šuplíku nebo kabelek.

Celkově lze říci, že vonný vosk do aromalampy Goose Creek – Praskající dřevo a dub je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí užívat si příjemného prostředí pohodového domova, či hledají dárek pro své blízké.

Pokud vás tento vonný vosk zaujal, můžete si ho objednat na stránkách Crosta.cz na odkazu:

Praskající dřevo a dub