Extra tvrdá matrace s gelovou vrstvou pro dokonalý spánek – Moonia Magic Plus Gel

Vyhledáváte na trhu matraci, která by vám dokonale vyhovovala? Toužíte po kvalitním odpočinku a zdravém spaní? Pak je pro vás určena Moonia Magic Plus Gel – extra tvrdá matrace s gelovou vrstvou pro dokonalý spánek. Nejde přitom o běžnou matraci, kdy by stačilo jen vybrat ta správnou velikost. Moonia Magic Plus Gel je naprosto jedinečná, a to zejména díky svému složení a vlastnostem, které vám nabízí.

Nejnovější technologie pro extra perfektní spánek

Matrace Moonia Magic Plus Gel byla vyvinuta s využitím nejnovějších technologií v oblasti odpočinkových materiálů. Díky tomu nabízíme matraci, která je zcela dokonalá a splňuje všechny potřeby. Její vícevrstvý systém složený z viscoelastického gelu, viscosoftu a vláken Biotherm poskytuje postupnou přizpůsobivost, podporuje ergonomické držení těla a účinněji reguluje teplotu. To znamená, že se matrace dokáže přizpůsobit vaší postavě a tělesnému tlaku, aniž by se přitom tvarovala v neprospěšný tvar. Vhodná tedy pro každého, kdo požaduje nejvyšší kvalitu a dokonalý spánek.

Moonia Magic Plus Gel Matrace nabízí také jedinečnou oboustrannou technologii Duo-System®, což umožňuje kdykoli zvolit požadovanou tuhost. Na jedné straně můžete zvolit střední a na druhé straně vysokou tuhost. To značně zvyšuje přizpůsobivost a komfort, který matrace nabízí.

Technické specifikace matrace Moonia Magic Plus Gel

Matrace s gelovou vrstvou Moonia Magic Plus Gel má následující technické specifikace:

  • Tloušťka: +/- 30 cm
  • Viskoelastický gel + Viscosoft+ Biotherm
  • Vnitřní struktura s dvojitým polstrováním
  • Systém tuhosti Duo-System® H2-H3

Viscoelastický gel v této matraci je citlivý na teplotu a nedeformovatelný. Pression Care System je sestaven z 12 diferencovaných opěrných zón, což zajišťuje dokonalou podporu během vašeho odpočinku. Navíc matrace disponuje sanitárním systémem proti plísním, roztočům a bakteriím a potah matrace je antialergický, antistatický, elektro-biologický a anatomický. Díky zesílenému obvodu a speciálnímu bezpečnostnímu šití získává matrace lepší kompaktnost a zcela antistatický vzhled.

Zkušenosti a recenze zákazníků

Moonia Magic Plus Gel Matrace je výrobek, který si získal přízeň mnoha zákazníků. Ti se shodují na tom, že se jedná o dokonalou matraci, která nabízí nejenom jedinečnou kvalitu a komfort, ale také výjimečnou přizpůsobivost tělu a optimální podporu. Recenze zákazníků zhruba spočívá v tom, že matrace Moonia Magic Plus Gel je výrobkem, který stojí za to zainvestovat. Po náročném dni se pak nemusíte bát nekvalitního odpočinku, ale můžete si užít naprostou pohodu