Držák skleniček SAT Simply R PVD v barvě gun metal s mléčným sklem


Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti s držákem skleniček SAT Simply R PVD

Jednoduchost a eleganci oceníte v každém kousku vaší koupelny. Tím správným doplňkem může být například držák skleniček ze série Simply R v provedení PVD Gun Metal. Hranatý design se snadno hodí do každého stylu a díky vysoké kvalitě zpracování vám bude sloužit dlouho.

Popis produktu

bude elegantním doplňkem pro vaši koupelnu. Jak již název napovídá, jednoduchost a elegance jsou hlavními vlastnostmi této série. Držák skleniček má hranatý tvar a je nástěnného typu. Disponuje šířkou 8.4 cm, výškou 11.5 cm a hloubkou 10.3 cm.

Požadavky na instalaci

Instalace držáku skleniček SAT Simply R PVD není nijak složitá. Je určen pro montáž na stěnu a zahrnuje všechny potřebné montážní prvky.

Hlavní výhody držáku skleniček SAT Simply R PVD

  • Dlouhá životnost – Produkty ze série Simply R jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti korozi a poškrábání.
  • Jednoduchý design – Držák skleniček se snadno hodí do každého stylu koupelny.
  • Nízká údržba – Zdravotně nezávadné materiály jsou snadno udržovatelné.
  • PVD technologie – Díky technologii PVD získává produkt vysokou odolnost proti vodě, korozi a poškrábání.

Jakým způsobem používat držák skleniček SAT Simply R PVD?

Použití držáku skleniček je velmi jednoduché. Postačí, když skleničku vložíte do držáku a tím pádem ji máte na dosah ruky. Pokud si chcete dopřát skleničku oblíbeného nápoje v koupelně, tento doplněk je tím pravým řešením.

Závěr

je praktickým a elegantním doplňkem pro každou koupelnu. Vyberte si kvalitu a eleganci, kterou nabízí tato série doplňků. Pokud si chcete tento produkt pořídit, navštivte tuto stránku.

Držák skleniček SAT Simply R PVD

Investice do kvalitního doplňku pro vaši koupelnu se vyplatí. S držákem skleniček ze série Simply R můžete očekávat eleganci, kvalitu a dlouhou životnost.