Čtvrtkruhová sprchová vanička Ravak s rozměry 80×80 cm a litým mramorem – model XA244401010


Tento článek se věnuje popisu produktu od firmy Ravak. Jedná se o čtvrtkruhovou sprchovou vaničku o velikosti 80×80 cm, která je vyrobena z litého mramoru a má bílou barvu.

Rozměry a specifikace

Sprchová vanička má rozměry 80x80x3 cm a její rádius je R 500. Balení neobsahuje sifon ani nožičky, které je potřeba dokoupit samostatně.

Vlastnosti litého mramoru

Litý mramor patří mezi kvalitní materiály pro výrobu sanitárního vybavení. Je odolný proti poškrábání a prasknutí, snadno se udržuje a má dlouhou životnost. Navíc je esteticky příjemný díky svému vyhlazenému povrchu.

Montáž

Montáž sprchové vaničky Ravak není příliš složitá a může ji zvládnout každý zručný člověk. Doporučujeme však vyhledat odborníka, aby byla instalace provedena správně a bezpečně.

Výhody čtvrtkruhového tvaru

Čtvrtkruhový tvar sprchové vaničky Ravak umožňuje mnohem efektivnější využití prostoru v koupelně. Navíc se jedná o designově atraktivní volbu, která dodá vaší koupelně moderní a stylový vzhled.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a esteticky příjemnou sprchovou vaničku, pak je model XA244401010 od firmy Ravak tou pravou volbou. Věříme, že tato sprchová vanička splní veškeré vaše požadavky a stane se tím perfektním doplňkem vaší koupelny.

Čtvrtkruhová sprchová vanička Ravak s rozměry 80x80 cm a litým mramorem - model XA244401010

V případě zájmu si můžete sprchovou vaničku Ravak s rozměry 80×80 cm a litým mramorem zakoupit na této stránce.