Bílý sedací vak Posh Velvet s žlutým Tipi vzorem


Moderní vzhled a mnoho využití

Bílý sedací vak od značky Yellow Tipi je ideální prostor pro odložení rozečtené knihy nebo jako extra místo pro usazení nečekané návštěvy. Díky svému modernímu vzhledu a žlutému Tipi vzoru se hodí do každého interiéru a dodá mu na stylu.

Kvalitní materiály pro dlouholeté používání

Sedací vak je vyroben z kvalitních materiálů, které zajistí jeho dlouholeté používání. Potah je vyroben z velvetové látky, která je příjemná na dotek a zároveň odolná vůči poškození. Vnitřek vak je vyplněn polystyrenovými kuličkami, které se přizpůsobí tvaru těla a zajistí tak maximální pohodlí při sedění nebo ležení.

Nezapomenutelný doplněk každého interiéru

je nejen praktickým doplňkem, ale i dekorativním prvkem každého interiéru. Svým moderním vzhledem dodá vašemu bytu na originalitě a zaujme každého návštěvníka.

Bezúdržbový a snadný na údržbu

Sedací vak je navržen tak, aby byl velmi snadný na údržbu. Potah je voděodolný a odolný vůči skvrnám, což zajišťuje rychlé odstranění nečistot. Nabízí se však jeden malý úskalí – potah by se neměl snímat, takže je potřeba ho čistit pouze jemně vlhkým hadříkem.

Kde si bílý sedací vak Posh Velvet s žlutým Tipi vzorem můžete pořídit?

Pokud jste zaujati tímto krásným a praktickým doplňkem do vašeho bytu, pak neváhejte a objednejte si ho na stránkách Nabytekhned.cz. Nejen, že si tím uděláte radost, ale i vašemu bytu dodáte na luxusu a stylu.

Ukázka produktu

Bílý sedací vak Posh Velvet s žlutým Tipi vzorem