Béžový šálek z kameniny 240 ml od značky Stentøj – Bitz pro Vaše domácí rituály pití kávy a čaje


Oblíbenost kameninového nádobí

Kameninové nádobí se v poslední době těší velké oblibě a není se čemu divit. Má několik výhod oproti jiným materiálům, jako například odolnost vůči teplotním změnám, díky čemuž se hodí nejen na pití horkých nápojů, ale i na servírování studených dezertů. Navíc má mnoho výrobců sázkovou na krásný, minimalistický design, který drží krok s měnícími se trendy. Mezi ně patří i značka Bitz.

Kolekce Basics od značky Bitz

Kolekce Basics od značky Bits nabízí minimalisticky pojaté hrnky, mísy, talíře a vázy, které v sobě pojí krásný design a praktické využití na jedničku. Jeden z klenotů této kolekce je i béžový šálek z kameniny o objemu 240 ml od značky Stentøj – Bitz.

Značka Bitz a její zakladatel Christian Bitz

O značce Bitz se toho dá hodně říct. Nejenže nabízí kvalitní a krásné produkty, ale má také silný společenský rozměr. Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Béžový šálek z kameniny 240 ml od značky Stentøj – Bitz

Zpátky k béžovému šálku z kameniny 240 ml od značky Stentøj – Bitz. Tento šálek nejenže vypadá krásně s jemným béžovým odstínem a matným finišem, ale také je velmi praktický. Díky své velikosti se hodí na pití kávy či čaje, ale i na servírování dezertů.

Zajímavostí je, že každý kousek je unikátní, protože je ručně vyráběn a glazurován. Když si pořídíte tento šálek, budete mít jistotu, že máte kus, který není nikde jinde.

Proč si pořídit kameninový šálek od Bitz

Kromě skvělého vzhledu a praktického využití má béžový šálek z kameniny od značky Stentøj – Bitz další výhodu. Je velmi snadno udržovatelný. Stačí ho dát do myčky a on se postará o ostatní.

Přemýšlíte, kam si pořídit tento skvost do vaší sbírky kameninového nádobí? Můžete kouknout na eshop Esrom.cz, a to na adrese https://www.esrom.cz/produkt/bezovy-salek-z-kameniny-240-ml-stentoj-bitz

béžový šálek z kameniny 240 ml od značky Stentøj - Bitz

Vyzkoušejte tento krásný béžový šálek z kameniny 240 ml od značky Stentøj – Bitz a užijte si své domácí rituály pití kávy a čaje s vědomím, že máte kousek unikátní kvalitní a krásné nádobí od značky Bitz.